oyunkilidi.com ekibi olarak sizlere hazırlamış olduğumuz Brawl Stars elmas gönderim sistemimizi sizlerle paylaşıyoruz. Elmas gönderimini işlemini yapabilmemiz adına “supercell” firmasından bayi paketi alıp siz değerli müşterilerimize ücretsiz bir şekilde sunuyoruz.

Toplam Elmas Sayımız : 17.742.000 ELMAS‘tır. Talep olduğu sürece tekrardan bayilik paketi alabiliriz.

İşlemleri hatasız gerçekleştirebilmek için aşamaları doğru bir şekilde doldurup ilerleyin.

Hile sayfasına gitmek için aşağıdaki butonu kullanabilirsiniz.

Pubg Mobile UC Hilesi

Aşamaları doğru yaptığınız taktirde herhangi bir problem olmadan Elmaslarınız oyun hesabınıza yüklenip aktif olacaktır.

Brawl Stars’ta Sınırsız Elmas Alabilir Miyim ?

Sınırsız diye bir özelliğimiz yoktur. Ücretsiz sunduğumuz bu hizmette 1 Kullanıcı maximum 50.000 Elmas alabilir. İşlemler tamamlandıktan sonra Elmaslar minimum 15-45 Saniye arasında hesabınıza yüklenir. Server yoğunluğundan kaynaklı yüklemelerde max 30 DK geçikme olabilir, süre aşımından sonra elmaslarınız hesabınıza yüklenmezse formu tekrardan doldurup gönderin.

Oyunu Zirvelerde Oynayın

Bildiğiniz gibi Brawl Stars’ta Elmaslar oyunun bel kemiğidir, yani ne kadar Elmasınız varsa o kadar özgürsünüzdür.

Aktif Elmas Satış Fiyatları görseldeki gibidir, Bu hizmet sadece oyunkilidi.com kullanıcılarına ücretsizdir!!!

Gördüğünüz gibi Türkiye fiyatları oldukça pahalıdır oyunkilidi.com ekibi olarak sizlere bu deneyimi ÜCRETSİZ sunmaktan gurur duyuyoruz.

O zaman ne bekliyorsun Elmas stokları tükenmeden hemen kendi hesabınıza Elmas gönderin..

Hilenin Adımları Nelerdir ?

Öncelikle bu işlemleri daha rahat yapabilmeniz adına sizlere video hazırladık, videoyuı adım adım takip ederek işlemlerinizi güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.

Videosuz işlem yapmak isteyenlere adım adım Brawl Stars Hilesi ;

Öncelikle oyunu arka planda çalışır vaziyette tutun

Anasayfaya gelerek “google chrome”u çalıştırın ve hile sitesini açın

Not : Brawl Stars Hile Sitesi : https://brawlstars.oyunkilidi.com/

Siteye erişim sağladıktan sonra ilk kontrol etmeniz gereken yer site isminin yanındaki kilit iconudur. İcon üzerine 1 kere tıklayın ve bağlantı güvenli diyorsa işlemlerinize devam edin.

Sitede hesap bilgileri kısmında;

SUPERCELL ID/E-POSTA adresinizi yapmanız gerekmektedir. Daha sonra hangi Platformu kullanıyorsanız o platformu seçip “Hesaba Bağlan” diyoruz. (Oyun arka planda çalışıyor olması gerekiyor !!!)

Başlantı kurulduktan sonra sizden; Döngü , Elmas , Sunucu seçmeniz isteniyor, ve en çok hata yapılan yer burası

Döngü : İşlem kaç defa yapacağıdır, yani döngüyü 2 seçip elması 2000 seçerseniz 2*2000=4000 Elmas gönderimi olur. Kısacası Döngü işlem tekrarlama oranıdır.

Elmas : Zaten hilemiz elmas alma hilesidir o yüzden alacağınız elmas sayısını seçiniz 2000 Elmas seçiminde sunucuda gecikmeler olabiliyor.

Sunucu: İşlemi gerçekleştireceğiniz ülkeyi seçiniz, Turkey,Germany,ABD sunucularımızda hiçbir problem yapamadık.

Seçme işlemlerini bitirdikten sonra “Gönderime Başla” diyoruz (Oyunun arka planda açık olması gerekiyor)

İşlemler yapılırken birazcık beklemeniz gerekiyor, daha sonra sizden robot olup olmadığınız mesajı gelecektir. İşlemi otomatik yapmıyorsanız yani robot değilseniz 1 Adet görev yapmanız gerekiyor.

Bu işlemi sorunsuz yapabilmek için ve robot olmadığınızı kanıtlamak için; “En iyi İçeriği İndirin” veya “Şimdi İndirin” görevlerini yapmanız gerekmektedir. İçeriği indirme butonuna tıkladığınızda sizden telefon numarası isteyecektir (bu işlem sadece doğrulamak içindir ve ücretsizdir). Numaranızı onayladıktan sonra görev başarıyla tamamlanıp siteye yönlendirileceksiniz. Yönlendirme tamamlandığında arka planda açık olan oyununuza girin ve Market bölümüne girin. Maximum 15-45 sn arasında Elmaslarınız hesabınıza tanımlanmış olacaktır.

Aşamalarda herhangi bir hata yapmadığınız zaman Elmaslarınız hesabınıza yüklenir. Hata alanlar bizimle iletişime geçebilirler manuel olarak yüklemelerini yapabiliriz. (İletişime geçerken doğruladığınız telefon numarasını bildirmeyi unutmayın, kontrolleri sağlamak için gereklidir.)

Herkese Bol Elmaslı Günler Görüşmek Üzere 🙂

Konu için yorumlar “Brawl Stars Elmas Hilesi 2022 [YENİLENDİ][AKTİF]”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir