Oyunkilidi.com olarak sizler için hazırlamış olduğumuz Pubg Mobile UC Hilesini sizlerle paylaşıyoruz. UC Gönderim için Pubg Mobile’dan bayi paketli UC’leri alıp siz değerli kullanıcılarımızla ÜCRETSİZ paylaşıyoruz.

Toplam UC Sayımız : 5.550.000 UC‘dir. Talep halinde tekrardan anlaşma sağlanabilir.

Hatasız gönderim için aşamaları hatasız doldurmanız gerekmektedir.

Hile sayfasına gitmek için aşağıdaki butonu kullanabilirsiniz.

Pubg Mobile UC Hilesi

Aşamaları doğru yaptığınız taktirde herhangi bir problem olmadan UC paralarınız oyun hesabınıza yüklenip aktif olacaktır.

Pubg Mobile Sınırsız UC Alabilir Miyim ?

Sınırsız diye bir özelliğimiz yoktur. Ücretsiz sunduğumuz bu hizmette 1 Kullanıcı maximum 50.000 UC alabilir. İşlemler tamamlandıktan sonra UC’ler minimum 15-45 Saniye arasında hesabınıza yüklenir. Server yoğunluğundan kaynaklı yüklemelerde max 30 DK geçikme olabilir, süre aşımından sonra UC paralarınız yüklenmezse formu tekrardan doldurup gönderin.

Oyunu Zirvelerde Oynayın

Bildiğiniz gibi Pubg’de UC’ler (Unknown Cash) oyunun bel kemiğidir, yani ne kadar Unknown Cash varsa o kadar ürüne sahip olursunuz.

Aktif UC Satış Fiyatları görseldeki gibidir, Bu hizmet sadece oyunkilidi.com kullanıcılarına ücretsizdir!!!

Gördüğünüz gibi Türkiye fiyatları oldukça pahalıdır oyunkilidi.com ekibi olarak sizlere bu deneyimi ÜCRETSİZ sunmaktan gurur duyuyoruz.

O zaman ne bekliyorsun UC’ler tükenmeden kendi hesabınıza yükleyin ve zirveye çıkın

Hilenin Adımları Nelerdir ?

Girmiş olduğunuz sitenin alt tarafında bulunan Hatasız Gönderim’e tıkladığınızda sizlere açıklama olarak madde madde yazdık. Garanti olması adına burada da nasıl çalıştığını anlatalım. Ayrıca sizlere hazırladığımız videoyu da izleyip işlem yapabilirsiniz

Adımlarda Hata Yapmayın !!!

Öncelikle bu işlemi telefonunuzdan yapmanız gerekmektedir (Android & IOS)

Telefonunuz sadece 1 yere bağlı olması gerekiyor (wifi veya mobil veri). İki internette aktifse sorun yaşanacaktır

İşlemler için kullanılacak tarayıcı Google Chrome’dur.

Öncelikle telefonunuzun arka planında oyunu çalıştırın daha sonra google chrome’u açın.

https://www.oyunkilidi.com adresine giriyoruz

Pubg UC hilesi konusunu açıyoruz

https://pubguchilesi.oyunkilidi.com adresine yönlendirilecektir.

Bu sitelere girdiğinizde tarayıcınızın sol üst bölümünde kilit işareti olması gerekiyor. Kilit simgesine tıkladığınızda “GÜVENİLİR SİTE” yazmıyorsa işlem YAPMAYIN. “BAĞLANTI GÜVENLİ” yazıyorsa işlemlere devam edebilirsiniz.

Açılan sayfada Hesap Bilgileri kısmındaki yere, OYUN ID’sini yazıyorsunuz. “BURASI ÇOK ÖNEMLİ !!! BAZI ARKADAŞLAR OYUNCU NİCK’İNİ YAZDIĞI İÇİN GÖNDERİM YAPILAMIYOR. SADECE OYUNDAKİ ID’NİZİ YAZIN.”

Aşağısında bulunan platform bölümüne Hangi telefonu kullanıyorsanız onu işaretleyin (Android & IOS)

BAĞLANTI KUR DEYİN…

Hesap bilgileriniz oturduğunda 2. Menü aktif olacaktır.

Menü aktif olduğunda UC miktarınızı girin. BURASI ÖNEMLİ !!! CİHAZINIZDAN OYUNA GİRİN DAHA SONRA UC SATIN ALMA BÖLÜMÜNE GİRİN, SATIN ALMA BÖLÜMÜNDE NELER YAZIYORSA SADECE O KADAR UC ALABİLİRSİNİZ, ÖRNEK VERMEK GEREKİRSE 6000 UC + 1200 FREE UC YAZIYORSA BU BÖLÜMDE UC KISMINA 6000 HEDİYE UC KISMINA 1200 YAZMANIZ GEREKİYOR. KİŞİE ÖZEL PAKETLER DEĞİŞTİĞİ İÇİN HERKES KENDİ PAKETİNE GÖRE İŞARETLEMELİ

Hediye UC bölümüne Free tutarını giriniz (üst maddede belirtilen özellik)

İnsan doğrulama aşamasında, 1 adet işlem yapmanız gerekmektedir. Size tavsiye ettiğimiz içerin “EN İYİ İÇERİĞİ İNDİRİN’DİR” (KESİN YÖNTEM)

İŞLEMLERİ DOĞRU TAMAMLADIYSANIZ ONAY SAYFASINA YÖNLENDİRİLECEKSİNİZ

Google Chrome sayfasını kapatmadan oyun sayfasını açın ve UC satın alma ekranına gelin, Tahminen 45 saniye içerisinde UC’ler yüklenecektir.

GÜN İÇERİSİNDE MAX 5 KERE DENEYEBİLİRSİNİZ !!!

Sorun yaşadığınızda bizimle iletişim kurabilirsiniz

Oyunkilidi.com olarak başarılar dileriz.

8 thoughts on “Pubg Mobil UC Hilesi 2022 [YENİLENDİ][AKTİF]”
 1. abi ilk doğrulamada işlem yapmadı ikinci kez videodaki gibi aşama aşama yaptım oldu 8100 UC geldi birdaha alabilir miyim ?

  1. Merhaba, aşamalarda hata yapmadığınız sürece sorun yaşamazsınız. Sistemimiz spama karşı korumalı olduğundan sizden telefon numarası onayı istemektedir. Bir telefon numarası üzerine max 5 işlem yapabilirsiniz. İşlemlerinizi bitirdiyseniz yeni numara doğrulamayla UC alımlarına devam edebilirsiniz. İyi günler dileriz.

 2. iki tane 3000lik paket aldım üçüncü denememde uclerim gelmedi, mail olarak telefon numaramı yazdım bakarsanız memnun olurum

  1. Merhaba, toplamında 5 alım gerçekleştirmişsiniz, sistemini sorunsuz kullanmaya devam etmek için başka numara doğrulayıp UC alımına devam edebilirsiniz. İyi günler dileriz.

 3. En fazla 5 kere doğrulama yapıyor bir numaradan sonra ne yapmam lazım farklı telefon numarasıyla onaylatsam olur mu?

  1. Merhaba, Her telefon numarasına 5 hak tanımlıdır. Hakkınızı tamamladıysanız bir başka telefon numarası doğrulatıp UC almaya devam edebilirsiniz. İyi günler dileriz.

 4. 6000+2100 gönderdim gelmesi 10 dakikayı buldu, sunucularınızda sorun mu var tekrardan gönderim yapabilir miyim ?

  1. Merhaba, yüksek paket alımında geçikmeler yaşanabilir, hızlı gelmesini istiyorsanız orta paketleri tercih edebilirsiniz. 1 Telefon numarasından max 5 adet alım yapabilirsiniz. Her yeni telefon için 5 alım tanımlıdır. İyi günler dileriz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir